Inauguracja Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego

minDziecięcy Uniwersytet Artystyczny rozpoczął nową edycję. Wspólny projekt Akademii Sztuk Pięknych i Filharmonii Łódzkiej przyjął nowych małych studentów.

5 października w Filharmonii odbyła się inauguracja roku akademickiego 2015/2016. Dzieci uroczyście ślubowały świetnie się bawić i poznawać mnóstwo nowych tajemnic i ciekawostek ze świata muzyki i sztuk plastycznych. Ceremonię uświetnił Speaking Concert „Zaczarowany klucz” w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Łódzkiej pod dyrekcją Marcina Sempolińskiego. Studenci otrzymali indeksy oraz upominki od sponsorów, przed nimi cały rok kolejnych doświadczeń i artystycznych wyzwań.

Inauguracja Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego Inauguracja Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego Inauguracja Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego