Dziecięcy Uniwersytet Artystyczny

dua 170x100 Dziecięcy Uniwersytet Artystyczny – wspólny projekt Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi i Filharmonii Łódzkiej to zajęcia warsztatowe dla najmłodszych prowadzone przez artystów z obszaru muzyki i sztuk wizualnych.

Jeśli Państwa pociechy są w wieku 7-12 lat i chcą dowiedzieć się jak się gra na darabuce, czy ciało może być instrumentem, co ukryte jest w obrazach lub samodzielnie zaprojektować biżuterię, przedmioty niemożliwe oraz eksperymentować z różnymi technikami plastycznymi, to zapraszamy do studiowania w DUA! Zajęcia będą okazją do poznania wielu ciekawostek z różnych dziedzin sztuki. Dzięki nim najmłodsi mogą pogłębić swoje zainteresowania, a także odkrywać całkiem nowe. A przede wszystkim przekonają się, że studiowanie jest fajne!

Studenci Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego będą mieli okazję poczuć klimat pracy artystycznej. Zajęcia prowadzone będą w pracowniach Akademii Sztuk Pięknych i w salach koncertowych Filharmonii Łódzkiej trzy razy w miesiącu, w soboty. Zapisu można dokonać na pojedyncze zajęcia lub na cały miesiąc. Uroczysta inauguracja odbyła się 5 marca 2016 r. w Sali koncertowej Filharmonii Łódzkiej o godzinie 9.45. Zajęcia trwają do 18 czerwca 2016 r.

Sprzedaż biletów:

kasa biletowa Filharmonii Łódzkiej:

• poniedziałek: 10.00–18.00;
  • wtorek: 10.00–20.00;
  • środa: 10.00–18.00;,
  • czwartek: 10.00–18.00;
  • piątek: 10.00–20.00;
  • godzinę przed każdym koncertem;
  • podczas pierwszej przerwy w koncercie.

tel.: + 48 42 664 79 79

Cennik:

• wykład, dla każdego uczestnika: 10 PLN
  • warsztat, wyłącznie dla dzieci w wieku 7-12 lat: 35 PLN

Przy zakupie biletów na 1 wykład i 3 warsztaty obowiązuje niższa cena biletu na warsztat: 30 PLN

Zasady płatności:

Płatność w kasie FŁ za bilety na DUA wyłącznie gotówką.
Nie można zwracać zakupionych biletów.