Akademia Młodego Artysty

Serdecznie zapraszamy do udziału w nowym projekcie Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi - Akademii Młodego Artysty.

Uczelnia zaprasza dzieci i młodzież w wielu 6 - 11 lat do studiowania!

W trakcie roku akademickiego można się będzie zapoznać ze specyfiką pracy łódzkiej ASP. Wykładowcy poprowadzą z młodymi studentami zajęcia pomagające im poznać i samodzielnie doświadczyć pracy w różnych mediach plastycznych. W czasie zajęć uczestnicy odwiedzą wszystkie wydziały Akademii - na każdym spędzą jeden miesiąc.

Każdy młody student otrzyma indeks, w którym wpisywane będą prawdziwe zaliczenia !

Proponowany termin spotkań w roku akademickim 2014/2015: piątek, godz. 17.30-19.00.

Dodatkowo raz w miesiącu, w soboty – wykład z historii sztuki.

Na koniec semestru – wernisaż dzieł sztuki, na który można będzie zaprosić znajomych i rodzinę, by pochwalić się swoimi dokonaniami artystycznymi.

Osoby zainteresowane prosimy o dokonywanie zgłoszeń do 30.09.2014 r.

Zgłoszenie: mailowe lub telefoniczne zawierać powinno:
imię i nazwisko dziecka, PESEL, adres zamieszkania dziecka oraz kontakt do rodzica/opiekuna.

Odpłatność za jeden cykl zajęć (4 warsztaty + wykład): 150 zł (w kwocie zawiera się koszt materiałów plastycznych)

HARMONOGRAM SPOTKAŃ:

IV CYKL - WYDZIAŁ SZTUK WIZUALNYCH (ul. Franciszkańska 76/78)

terminy: 9, 16, 23, 30 styczeń 2015 r.

Kontakt:

Kwiatuszki