• miniatura
  • plakat.jpg
    Filename: plakat.jpg
    Size: 79.86 KB

Zapraszamy na pokaz prac wykonanych w formie prezentacji multimedialnych, których tematem jest wyobrażenie dotyczące „przyszłości” w szeroko rozumianym znaczeniu. Autorzy i autorki prac indywidualnie dokonali wyboru 5 haseł (słów) określających w ich rozumieniu przyszłość, będących ich przesłaniem oraz próbą jej zrozumienia i zdefiniowania.

Każda praca stanowi odrębną wypowiedź dotyczącą tematu. Projekt został zrealizowany w ramach współpracy uczelni artystycznych: Pracowni Fotografii III na Wydziale Sztuk Wizualnych ASP w Łodzi i Wydziału Nowych Technologii w Sztuce Akademii Sztuk Pięknych w Urbino (Włochy).
Uczestnikami wystawy są:

• Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi: Barbara Józek, Bartłomiej Rytel, Dominika Kapczyńska, Katarzyna Fleszar, Monika Cichosz, Michał Fryc, Kaja Baca, Sylwia Wiśniowska, Wojciech Myrosznyczenko, Bogumiła Bibel
  • gościnnie z Akademii Sztuki w Szczecinie: Karolina Mełnicka
  • Accademia di Belle Arti di Urbino: Federico Alessandri, Alberto Cavina, Nastassia Di Giulio, Eugenio Forchielli, Gloria Gemignani, Andrea Giampietro, Ilaria Guagneli, Valentina Lodovici, Marcone Rubino Zagaria, Pane Guynan Lorito Lidong Yi, Zichitella Gaspare

Ekspozycja jest czynna od 9 kwietnia 2015 r. do 27 kwietnia 2015 r. w Studenckiej Galerii Wolna Przestrzeń (Wydział Sztuk Wizualnych ASP, Łódź, ul. Franciszkańska 76/78).
Dodatkowe pokazy będą prezentowane w ramach XV Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi

• 26 kwietnia 2015 r. (niedziela) godz. 18.00 | Centrum Kultury Młodych, Łódź, ul. Lokatorska 13
  • 27kwietnia 2015 r. (poniedziałek) godz. 13.00 | Kino 3D Centrum Nauki i Sztuki ASP, Łódź, ul. Wojska Polskiego 121

Koordynatorem współpracy i kuratorem pokazów jest dr Artur Chrzanowski, który jednocześnie sprawuje opiekę artystyczną nad projektem.