Serdecznie zapraszamy na wystawę Karola Stolarka, absolwenta Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, zatytułowaną "Albumy". Zaprezentowany zostanie wybór projektów okładek muzycznych, zrealizowanych na przestrzeni ostatnich lat dla zespołów i wykonawców z kraju i z zagranicy. Wernisaż wystawy odbędzie się w środę 18 kwietnia o godz. 19.00 w Szóstej Dzielnicy (ul. Piotrkowska 102, Łódź). Ekspozycja potrwa do 9 czerwca 2018 roku.

***

Karol Stolarek – absolwent Wydziału Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi, obecnie student Doktoranckich Studiów Środowiskowych; artysta interdyscyplinarny, kompozytor, autor tekstów, grafik. Zajmuje się między innymi designem dedykowanym muzyce. Bada relacje zachodzące pomiędzy obrazem i dźwiękiem, poszukując wspólnych pól działania dla obu dyscyplin.