Już po raz trzeci Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi organizuje świąteczną edycję Targów sztuki studenckiej. Na ponad 40 stoiskach będzie można kupić* autorską biżuterię, galanterię, odzież, prace malarskie, graficzne oraz wiele innych, które zaprezentują studenci wszystkich wydziałów Akademii.

Podczas Targów sztuki studenckiej zorganizujemy punkt zdobienia pierniczków choinkowych dla najmłodszych, będą świąteczne dekoracje i wiele atrakcji. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 10 grudnia 2016 r. (sobota). w godz. 12.00–17.00 do Centrum Nauki i Sztuki i Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi (ul. Wojska Polskiego 121). Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!!!

* płatność tylko gotówką